Kültür & Sanat Forumları...
Sitemize hoşgeldiniz, umarız ki iyi vakit geçirirsiniz... : )

Join the forum, it's quick and easy

Sitemize hoşgeldiniz, umarız ki iyi vakit geçirirsiniz... : )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kültür, Sanat, Bilgisayar Dünyası ve Hayata dair tartışmak istediğiniz herşey...

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

FaceBook icin Guzel sözler..

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1FaceBook icin Guzel sözler.. Empty FaceBook icin Guzel sözler.. Çarş. Mart 09, 2011 10:01 am

KursuniSozler

KursuniSozler
Şiir Perisi
Şiir Perisi

Tel örgülere çarpip Geri dönen Gövdemi sana sevdiremem ne de kimseye.Ellerimi Kuytularda sakliyorum ben kimsenin her þeyi Olamadim.Ellerimi Kuytularda sakliyorum Utanmayasin Diye.Karanlik Yazýyorum.

Yürüdüğün yol yüreğimse,Gitme diyemem,Yolcu yolunda gerek,Herşey geri de kalsın,Bir sen gel yeter,Yüreğime bir sen gerek.

SuSmaLara hapSettim kendimi !! KonuSurSam Can yakaCaktim !! Cünkü konuSurSam Canim yanaCakti !! Simdi karanLiktayým Ve haykira haykira SuSuy0rum !! Tüm VuCudum kaSkati keSiLmiS beLki biraZ daha üSüy0rum !! HüZünLü SarkýLar dinLiy0rum !! 0nLara eÞLik ediy0rum tepki vermiy0rum SadeCe... HýÇkýRa HýÇkýRa SuSuyOruM...

Þimdi git... sayki.. seninle Içinden sevda geçen bir türkü söylemedik..sayki.! gece mektuplarýný en güzel aþk þiirlerini beraber ezberlemedik..Sayki sevda tirenini kacirdigim durakta bi süre beraber bekledik..sen git .ben gelemem bu yürekle..yada kal..eylül yaðmurlarýný bekle..

HaYaT Dedigin Bir Oyun Birgun eLbet Biticek.. Arkada Biraktigin HatiraLar oLecek.. Sanma bana Yaptigin Yanina Kar kalacak.. Seninde Karsina birgun Seni yakan Cikicak.. O zaman agLayacak ve ßeni hatirLiyicaksin.. iste o An sana Bana Son SoyLedigin SozLeri HatirLaticam.. Ardima biLe Bakmadan HATiRALARDAN KayboLacagim...

Aþkýn en adaLetsiz yaný nedir biLir misin? Aðýzdan çýkmaya cesareti olmayan sözLerin yürekte fýrtýnaLar kopartmasýdýr...!!

Kader olsam yazýlsam alnýna..Yar olsam kazýnsam aklýna..Ve ''Dua'' olsam, dökülsem dilinden..Sen ''Amin'' desen,O an kabul olsam...

Yasanirmi bu sehirde, ayni bulutun gözlerinden tek bir yagmur damlasi bile düsmüyorsa tenimize?

Bir Kalemde Vazgeçerken Kendimden Bir Tek Senin Sensizligini Eksik Etmiyorum Içimden Bütün Vazgeçmelerim Vazgeçmekten Vazgeçmisken Içimin En Iç Yanina Sensizligi Içten Içe Islerken Bakislarinin Mavisinde Bogulur Yüregim Gözlerini Gözlerimin Kahvesinde Gizlerim Anlatmaya Kelimelerim Yetmez Iyi Bilirim Olsunben Adini Susarakta Söylerim

Cam kiriklari gibidir bazen kelimeler, Agzina dolar insanin.. Sussan; acitir.. Konussan; kanatir...

Kac Kere Dogurdun Beni Anne ? Neden BinLerce Kez öLüyorum...

Sakin geceyi bahane edip gelme düslerime!...Nasil olsa namus borcun yok yüregime...Çünkü hiç degmedi ömrün ömrüme.

Sen Artik Buralarda Duramazsin,o Büyük Sessizligin Bagrimi Olur ? Kimsenin Bilmedigi Bir Agri Mi ?gider Kendine Gömülürsün Yoksa Bu Þehir Bu Sokaklar Seni Alir Kullanýr...santim Santim Çürürsün.hani El Degmemiþ Bir Yanin Vardir,aynalara Göstermediðin Bir Yüzün,kendine Sakladýðýn Bir Hüzün Hadi Durma !! Üzülsende Sen Üzülürsün...kim Farkeder Boþluðunu Ardýn Sýra Kim Aðlar ? Bir Intikam Gibi Çildirmis Bu Sevdalar !!!!

Bazen zordur dönmek yada herþeyi unutup gitmek. Anladým ki insaný en acýtan þey; sevilmediðini bildiði halde delicesine sevmek.

Asla tenin için sevmedim seni. Ben baharlarý andýran yüreðini sevdim. Ben senin imkansýzlýðýný sevdim. Ellerinin varlýðýný bilmeden ellerinin ince çizgilerine çizdim Cenneti..Hayallerimin en güzel yýldýzlarýný gözlerin duruluðuna serdim. Seni sevmek; bir heves deðildi. Tüketilmek için büyütülen ayak üstü sevda deðildi sana duydukla...rým.... Günahlarýna bedenimi ateþlere vererek sevdim seni...!!

Bekar imam köyde asik olduðu kizi istemis vermemisler namaz vakti gelince mikrofondan siradaki ezani tüm sevipte kavsamayanlar için okuyorum demis

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]