Kültür & Sanat Forumları...
Sitemize hoşgeldiniz, umarız ki iyi vakit geçirirsiniz... : )

Join the forum, it's quick and easy

Sitemize hoşgeldiniz, umarız ki iyi vakit geçirirsiniz... : )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kültür, Sanat, Bilgisayar Dünyası ve Hayata dair tartışmak istediğiniz herşey...

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Perleden Inciler...

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Perleden Inciler... Empty Perleden Inciler... Çarş. Mart 09, 2011 8:58 pm

KursuniSozler

KursuniSozler
Şiir Perisi
Şiir Perisi

Ask-i_lal Olur Dilim Baglanir... Gizem Li Sevdalarin Dili Cozulse.. Ask Sukutlehcesinde Buyuk Efsanelere Yazar Adini....

KizilLiga Boyanir Her Aksam Ustlerim.. Sen Yoksun Diye Ask-i_lal Olur Dilim Baglanir ..Kuralsiz Yasarimm Sevdayi Pusatinda Ölüm Olsa Bile Kana Kana Yasarim senle gelen ölümü..

zindanlarinda tutsak olmus bicare bedenim..yok olusumu seyrediyorum gün gün solduruyorum bakislarimi...karanlik zindanimda gözlerin cakiyor yildiz yildiz köselerde...bir onlar kaldi senden ...simdi ah edip vahlanmiyorum yasanmis herseyin anisina.. iyiki bu düsteydin... iyiki bu gülüsteydin diyorum.. simdi seni azat ediyor kendimi gözlerinin karasina hapsediyorum...

Gunahkar gözlerim sana bakmaya kiyamazken ayaklarim sana kosar... Bakislarim senden kacarken ellerim sana tutunurda ayrilirken senden siyrilan ellerim hickiriklara bogulur sen diye aglar....

sakLimdasin en aSk-i_LaL halinle CeMRe_ ler düser gibi sessizce düsütün icime..

En son KursuniSozler tarafından Çarş. Mart 16, 2011 10:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

2Perleden Inciler... Empty Geri: Perleden Inciler... Cuma Mart 11, 2011 11:33 pm

Hope

Hope
Root
Root

Wuuu : )

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]